Regulamin zakupów

 

 § 1

W dalszej części niniejszego regulaminu, firma Clean Water Polska nazywana jest "sprzedawcą" a Klient sklepu "nabywcą".

§ 2

Dane teleadresowe i dane rejestrowe sprzedawcy znajdują się tutaj.

§ 3

Wszystkie ceny oferowanych produktów są cenami brutto. Jeżeli jesteś płatnikiem podatku VAT – zaznacz odpowiednie pole w formularzu zamówienia - wystawimy fakturę VAT. Jeżeli nie ma takiej informacji wystawiamy PARAGON.

§ 4

Koszty dostawy zakupionych produktów są zmienne i zależą od wagi i ilości przesyłek. Po złożeniu zamówienia, skontaktujemy się z Klientem i ustalimy koszt dostawy. Zamówiony towar zostanie wysłany po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie, na adres wskazany w formularzu jako adres dostawy.

Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym istnieje możliwość odbioru osobistego.

 

§ 5

Nabywca ma prawo do zwrotu zakupionego u sprzedawcy towaru, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

§ 6

Sprzedawca udziela konsumentom na zakupione produkty 2 lat rękojmi. Fabryczne gwarancje producentów wynoszą 1 rok. W przypadku, gdy na produkt obowiązuje dłuższa lub krótsza gwarancja producenta, stosowna informacja umieszczona jest na stronie z opisem produktu. Warunkiem ważności gwarancji i rękojmi jest przestrzeganie wymaganych okresów wymiany materiałów eksploatacyjnych (wkładów zamiennych itp). Materiały eksploatacyjne muszą być zakupione w sklepie Clean Water Polska, bądź też nabywca musi na ich zakup w innej firmie posiadać dokument potwierdzający ich zakup. Nie gwarantujemy sprawności zakupionych urządzeń w przypadku instalowania w nich wkładów wymiennych zakupionych w innych źródłach, bez możliwości udokumentowania zakupu oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Na wkłady zamienne obowiązuje gwarancja określona wydajnością danego wkładu, przy czym zastrzegamy, iż żywotność lub wydajność danego wkładu może być inna niż deklarowana, jeżeli woda filtrowana lub uzdatniana jest w znacznym stopniu zanieczyszczona (np. jest to woda o dużej twardości, dużej zawartości chloru, mętności itd).

§ 7

Oferta dostępna na stronie www.cleanwater.com.pl nie stanowi oferty handlowej w myśl przepisów Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie możliwość odstąpienia od zrealizowania zamówienia, w przypadku gdy w opisie produktu nastąpił błąd (np. błędna cena itp). Jeżeli tego typu sytuacja nastąpi, będziemy się kontaktować z Klientem w celu wyjaśnienia sprawy.