RO-101S Morion

Aquaphor RO101S MorionSystem odwróconej osmozy RO-101S Morion rozwiąże wszelkie problemy związane z wodą wodociągową i skutecznie zastąpi wodę butelkowaną klasy premium. Niezależnie od jakości wody wodociągowej, Morion skutecznie usunie z wody wszelkie szkodliwe zanieczyszczenia, metale cięzkie, bakterie i wirusy. Zastosowana w systemie membrana skutecznie usunie twardość wody. 

Systemy odwróconej osmozy serii RO różnią się od tradycyjnych systemów dostępnych na rynku. Są to jedyne tego typu rozwiązania, które zamiast oddzielnego zbiornika, który zwykle zajmuje dużo miejsca, posiadają wbudowany 5-litrowy zbiornik wodno-wodny. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić o połowę więcej miejsca pod zlewem. System pracuje nawet przy niskim ciśnieniu wody w wodociągu, oszczędza do 9 ton wody rocznie. 3-osobowa rodzina w ciągu doby wypija 9 l wody, woda butelkowana kosztuje około 0,75zł/l. Z systemem Morion litr wody kosztuje jedynie 10 GROSZY!

Przefiltrowana woda jest całkowicie bezpieczna, miękka i smaczna, idealna do przygotowywania posiłków dla dzieci. System Morion usuwa z wody sole wapnia i magnezu, zapewniając tym samym ochronę i dłuższą żywotność urządzeń gospodarstwa domowego takich jak: czajnik, ekspres do kawy, żelazko, nawilżacz powietrza itd.

Dane techniczne:
Wymiary: 371x190x420 mm 
Pojemność zbiornika: 5 l 
Czas napełniania zbiornika: ok 60 min
Wydajność: 190 l / dobę 
Min i max ciśnienie wody: 1,9-6,3 atm
Temperatura wody: 5-38°C (41-100°F)
Mineralizacja: 0.56 - 1.4 °dH (10 - 25 ppm)
pH wody po RO - 6 / 7
Wylewka: oddzielna do wody pitnej (w zestawie) lub bateria trójdrożna
Wymienne wkłady filtrujące: К5, К2, RO-50S, K7M
 
Aqualen
Aquaphor RO101S Morion widok z bokuMorion RO Aquaphor